سيستم مديريت امنيت اطلاعات
pishronet.ir

تهديدها و آسيب ها به اطلاعات و زير ساختار IT سازمانها بطور چشمگيري در دنياي الکترونیکی امروز در حال افزايش است. ديوارهاي آتش (Firewall) و ديگر محصولات در زمينه امنيت اطلاعات و IT ديگر به تنهايي جوابگوي اين تهديدهاي داخلي و خارجي نيستند. راه حل مناسب براي اطمينان از امن بودن اطلاعات ، استقرار يك سيستم جامع امنيتي در سطح سازمان مي‌باشد.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ابزاری است برای شناسایی، مدیریت و به حداقل رساندن احتمال وقوع تهدیداتی که امروزه سازمانها بواسطه از دست دادن اطلاعات خود با آنها رودرو می باشند. این تهدیدات مشتمل بر : تهدیدات داخلی سازمان، تهدیدات خارجی سازمان، تهدیدات اتفاقی، تهدیدات ناشی از خطاهای عمدی و غیر عمدی است. امروزه سازمانها بسیاری از فرصتهای کسب و کار خود را به لحاظ از دست دادن اطلاعات پر ارزش خود از دست می دهند. هدف اصلی این سیستم برقراری مکانیسمی جهت حفاظت از همین فرصتهاست.اهمیت دوچندان سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS )در دنیای امروز امری غیر قابل انکار می باشد، از این رو ما خود را موظف دانستیم تا بیشتر تمرکز و توان خود را در ارائه تمام و کمال این سیستم صرف کنیم.و وسعت سازمانها نیز ما را بر آن داشته تا خدمات خود را به صورت جزئی تر و به تبع شفافتر نیز ارائه نماییم.


مزایای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات
pishronet.ir

بخشی از مزایای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 :

1-حفاظت از سرمایه های سازمانی

2-ایجاد بستری جهت محرمانگی،در دسترس پذیری، صحت و تمامیت اطلاعات

3-بهبود در برنامه ریزیهای امنیتی

4-بهبود امنیت در سراسر سازمان

5-تشریح دقیق الزامات سازمان جهت حفظ اطلاعات با ارزش

6-دستیابی به مدیریت امنیت اطلاعات اثربخش

7-به حداقل رساندن تهدیدات در ارتباط با شرکاء سازمان

8-بهبود امنیت در تجارت الکترونیک

9-کاهش مسئولیت های انسانی در حفظ امنیت اطلاعات، بواسطه کنترل های سیستماتیک


تهیه RFP
pishronet.ir

جهت انتخاب مشاور کاربردی برای پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)سازمان ها نیاز به تهیه RFP مناسب در زمینه ISMS دارند. برای تهیه RFP مناسب در این زمینه، شناخت درست از نیازهای امنیتی سازمان با دید ISMS و استاندارهای وابسته، نیاز می باشد. شرکت پیشرونت آمادگی لازم را برای تهیه RFP مناسب برای کلیه سازمان ها دارا می باشد.

طراحی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات
pishronet.ir

جهت طراحی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان، کارشناسان پیشرونت پس از فرهنگ سازی مناسب در سازمان که شامل آموزش‌هایی در این خصوص و هم چنین آگاه سازی پرسنل در این زمینه می-باشد، به شناخت سازمان پرداخته و وضعیت موجود را تا رسیدن به وضعیت مطلوب در زمینه امنیت سازمانی بررسی می‌نمایند. پس از این مرحله ارزیابی مخاطرات با توجه به دارایی‌های شناخته شده صورت می‌گیرد و ریسک کلیه دارایی‌ها محاسبه شده و کنترل‌های مناسب جهت به حداقل رساندن ریسک¬ها انتخاب می‌گردد. خروجی این سرویس ارائه طرح امنیت در زمینه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به سازمان خواهد بود.

پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات
pishronet.ir

جهت پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان کارشناسان ISMS و کارشناسان فنی شرکت پیشرونت در کنار هم به پیاده سازی طرح امنیت در سازمان می‌پردازند. این پیاده سازی با توجه به در نظر گرفتن کلیه بندها و کنترل‌های موجود در استانداردهای سیستم مدیرت امنیت اطلاعات خواهد بود. در رابطه با پیاده سازی فنی (امنیت اطلاعات الکترونیکی) که قسمتی از طرح امنیت می‌باشد در قسمت‌های بعدی توضیحات جامع تری داده شده است. پس از پیاده سازی جهت برطرف کردن مشکلات احتمالی ممیزان داخلی و هم چنین کارشناسان تست نفوذ شرکت پیشرونت ، سیستم پیاده سازی شده را مورد بررسی قرار داده و گزارشی را در اختیار تیم پیاده سازی قرار می‌دهند تا با توجه به آن مشکلات شناخته شده برطرف گردد.

حفظ و نگهداری سیستم مدیریت امنیت اطلاعات
pishronet.ir

جهت حفظ و نگهداری سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان شرکت پیشرونت تمهیداتی را جهت برطرف کردن مشکلات به وجود آمده و بهبود این سیستم در نظر گرفته است که مدت نگهداری و چگونگی آن بر اساس توافقی که با کار فرما صورت می‌گیرد، انجام داده می‌شود.

تماس با ما

آدرس : تهران – بلوار آریافر - روبه روی پمپ بنزین - پلاک 17 - طبقه3 - واحد 8

شماره های تماس :

021-44384358

021-44224484

ایمیل : Info@pishronet.com

×

    شبکه های اجتماعی

مجوزها

nezam122.png (200×200)

shora.png (475×468)

تمامی حقوق برای pishronet.com محفوظ می باشد